Karczma Łemkowska w Krynicy

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Karczma Łemkowska w Krynicy

Post autor: ad2222 »

Dzisiaj właśnie odwiedziliśmy ten przybytek, ruskie pierogi moja córka oceniła 'no prawie takie jak Babci' - czyli najwyższa możliwa nota :), polędwiczki pod prawdziwkami - też niczego sobie, ja jadłem żeberka na ostro - nie wysuszone, w sam raz, ale potrzeba do tego duuużo płynów... Na prawdę ostre. Knajpka ma swój klimat, obsługa bardzo miła i przede wszystkim szybka.

ul Świdzińskiego 20, w budynku Hotelu Nikifor.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

jeśli o tą mieścinę chodzi polecam zielony budynek 'wisełki' i kremówki.
świat tam zatrzymał się z 30lat temu....
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

hightower pisze:jeśli o tą mieścinę chodzi polecam zielony budynek 'wisełki' i kremówki.
świat tam zatrzymał się z 30lat temu....
Wow, otrzymujesz puchar:
Obrazek
Dla najlepszego górnika na forum za odkopanie tematu sprzed roku :)

Ale żeby nie robić offtopicu to w Krynicy polecam knajpkę na deptaku, nie pamiętam nazwy, ale mają zarąbiste pierogi z mięsem przybrane owocami. Porcja jest strasznie dużaaaa i człowiek może się najeść:)

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

dziękuję :) niezmiernie mi miło :oops:
mało tego , temat z 2009 :shock: :shock: :shock:
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

ODPOWIEDZ