U Włocha

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
gunnar
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 16-07-2010, 14:21
Lokalizacja: Tarnów

U W³ocha

Post autor: gunnar »

Byliście? Jedliście? Co myślicie?
Ja byłem już dwa razy, smakuje :) pizza chyba najlepsza w mieście, ale wystrój tragiczny...
Jesteśmy tym, kogo udajemy i dlatego musimy bardzo uważać kogo udajemy. - KV

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A co to? Gdzie to?

[edycja]Już doczytałem - tam gdzie kiedyś była Wenecja/Wenecka na Mickiewicza. Ale się uwzięli na ten lokal, który wg mnie jest zupełnie nierestauracyjny. :)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

A to nie jest czasem tam gdzie była Wenecka przy Mickiewicza?
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Autor tematu
gunnar
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 16-07-2010, 14:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gunnar »

Nazwa "U Włocha" też nie na wyrost, bo faktycznie rodowity włoch serwuje w języku ojczystym :)
Jesteśmy tym, kogo udajemy i dlatego musimy bardzo uważać kogo udajemy. - KV

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

To nie dziw się, że wystrój byle jaki. Szanujący się Włoch w szanującej się pizzerii pizzę tylko kupuje. Dlatego w znakomitej większości włoskie pizzerie to 2 stoliki przykryte ceratą i do tego jakieś plastikowe krzesła ogrodowe. :) Za to pizza palce lizać.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Byłem dziś po pracy i zamówiłem pizze na wynos. Nigdy nie jadłem tak dobrej pizzy w Tarnowie i chyba pierwszy raz żałowałem że tak szybko się skończyła. Rozmawiałem z włochem (po polsku) i mówił ze duża większość składników jest sprowadzana z włoch, co po zaczęciu konsumowania dokładnie się potwierdza, wrażenia smakowe doskonałe, a jaki sos czosnkowy pyszny mhm, palce lizać.

Dodatkową zaletą jest szybkość serwowania. Zaraz jak usiadłem przy stoliku i zacząłem przeglądać menu, to podeszła pani i zapytała jakiej średnicy będzie ta pizza, to od razu zaczną robić ciasto. W efekcie po wybraniu składników nie czekałem dłużej jak 5 min.

Podsumowując: dla mnie bezapelacyjnie najlepsza pizza w Tarnowie do tego włoska nie tylko z nazwy. Jak by kogoś interesowało więcej informacji: http://pizzeriauwlocha.com

P.S. Nie jestem z żaden sposób związany z tą pizzerią i piszę jako bardzo zadowolony klient.


Autor tematu
gunnar
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 16-07-2010, 14:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gunnar »

te tak uważam :) wypas
Jesteśmy tym, kogo udajemy i dlatego musimy bardzo uważać kogo udajemy. - KV

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Dobra reklama ;) Aż się kiedyś specjalnie wybiorę.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Warto. Bo warto zjeść dobrą pizzę, a nie tanie popłuczyny w stylu Forum. Stawiajcie na jakość, a nie ilość.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Też mogę potwierdzić że pizza "U Włocha" jest bardzo dobra, a do tego można słowo na temat Jego dania i zachętę na przyszłość usłyszeć.

Jednak mam też alternatywę z dobrą pizzą w Mościcach. Jest to "Rotunda" przy starym kasynie. Też kilka razy byłem konsumentem pizzy w tym lokalu i powiem że niczego sobie. Mnie bardzo smakowała i wybór dość duży.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


kato
Rhetor
Posty: 2700
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Super jedzonko. I to nie tylko pizza.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Autor tematu
gunnar
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 16-07-2010, 14:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gunnar »

ale rotunda odpada przy "Włochu" :) zależy zresztą kto piecze w Mościcach
Jesteśmy tym, kogo udajemy i dlatego musimy bardzo uważać kogo udajemy. - KV


U Wlocha
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 27-08-2010, 22:53

Post autor: U Wlocha »

Kochani! Bardzo Wam dziekujemy za pozytywne i szczere opinie.Bardzo sie cieszymy iz doceniacie nasze starania. Robimy wszystko aby pizza i nie tylko byly smaczne i sposob wloskiego podejscia do Was czyli spontanicznie i z usmiechem szybko i grzecznie do kazdego z osobna nie tasmowo aby to wszystko wygladalo jednym slowem jak we Wloszech :!: Obiecujemy ze nastepny nasz lokal bedzie ladniejszy z parkingiem i innymi niespodziankami ktorych teraz Wam nie zdradzimy ;) Na razie jednak proponujemy Wam na haslo MATERA 10 % rabat Arrivederci e grazie :!: :) tel.146562277
u Wlocha

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Dziś już trzeci dzień z rzędu kupiłem tam pizze i oczywiście pyszna:) A gołąbek jaki... mhm... palce lizać!


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Mamy 559 zarejestrowanych użytkowników
Ostrożnie z promocjami ; )

ODPOWIEDZ