U Włocha

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

gushman jakbys dokładnie przeczytał to zauważyłbyś że tym wg Ciebie pierwszym pizzerem musiałby byc właściciel a nie sadzisz że właścuiciel krytukowałby własny lokal? :)

Zeby nie było...pizzerie uważam z dobrą a moje uwagi mają na celu uświadomienie właścicielom (jeśli tu zaglądają) że kiedyś było lepiej...


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

byłem dzisiaj :) pizza pyszna :d hasła nie pamiętałem ale pizzer mi podpowiedział haha jak zapomnicie hasła to popatrzcie na menu pizza nr 2, co do pizzy ? dla mnie wyśmienita coś co lubię :), partnerce mniej smakowała bo za dużo cebuli jak dla kobiety :) ale pizza na prawdę godna polecenia :), i te 10% dla forumowiczów hehe :)


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Byłem, spróbowałem, smakowało, ale cena 20% wyższa niż podobna konkurencja z Maranto to raczej pomyłka.


vitara
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 04-01-2011, 12:02

Post autor: vitara »

na jakiej ulicy to jest?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Dla wielu ludzi, największym minusem który ich odstrasza jest brak parkingu, w bliskim sąsiedztwie pizzeri. Dlatego trudno ludziom wybrać tą knajpę, nawet na 1 raz i spróbować.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

... już nie długo zmiana lokalu na większy, z parkingiem i ogródkiem letnim ;)


fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

Jak jeszcze dorzucą średnią pizze do menu to będzie extra, bo póki co jest opcja albo 1 albo 3 osobowa :) z czego na dowóz może być tylko ta większa bo mała ma za niską cenę na darmowe przywiezienie ;)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Jadłam ostatnio carbonarę - po prostu pycha!!! A koleżanka nie mogła się zdecydować, dostała makaron przyrządzony"specjalnie dla niej" - i to dopiero było pyszne! Do tego super lemoniada.


Qbol
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 27-12-2009, 18:57
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Qbol »

Zamówiłem ostatnio pizzę Helmut. Całkiem dobra. Dostawa zjawia się szybko pod moimi drzwiami (40 minut a mieszkam na granicy miasta).

Nie obyło się jednak bez małych problemów. Miły Pan powiedział, że to jego pierwszy kurs dziś i nie ma wydać ze 100 zł. Musieliśmy jechać do sklepu rozmienić pieniądze. Wszystko jednak na plus, ponieważ Pan dostawca podwiózł mnie do sklepu i odwiózł pod dom ;)

Ogólnie polecam.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Byłem wczoraj U Włocha i muszę stwierdzić, że pizza jak była dobra na początku działalności lokalu, tak nadal pozostała niezmiennej jakości, więc duży plus dla właścicieli i ogólnie włoski klimacik panujący w lokalu. Dla ścisłości kupiłem włosko - polską (nowa w karcie). Jak za 10 zł, to wcale nie taka mała :)

ODPOWIEDZ