Nudelek

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Panierowane pieczarki bardzo smaczne, co poskutkowało iż skusiłem się więcej niż jeden raz. Pomimo niewysokiej ceny jako gratis jest jeszcze sos czosnkowy. Polecam też krążki cebulowe, bo również tanie i smaczne. Jedynie zastrzeżenie mam do pizzy, ale jak na pizzę 32 cm za 10 zł z groszami jest całkiem nie źle :)

P.S.
Pokusiłem się zrobić te panierowane pieczarki w domu i za drugim razem wyszły trochę lepsze jak w Nudelku (wiadomo domowej roboty), jednak jedną czy dwie porcje nie opłaca się robić we własnym zakresie, bo i tak kupne są pyszne:)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

No a ja jestem świeżo po konsumpcji pizzy z Nudelka i była po prostu słaba.
Ogólnie to smaku prawie w niej nie było.
Ciasto bez smaku, plusem było to, że było odpowiednio upieczone.
Pieczarki - jakbym nie widział co jem, to bym po smaku nie poznał, bo go nie było.
Ser - też jakiś taki nijaki
Salami - dziwne, ale też zwietrzałe :)


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Jadłem tą pizzę u siostry - oprócz tego, że była wielka (68cm średnicy) to nic dobrego o niej nie powiem - ciasto - buła gruba, mało składników, praktycznie śladowe ilości sosu - strasznie sucha i bez smaku - podejrzewam, że będą lubią takie coś młodzi imprezowicze - dużo i tanio hehe


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie jadłem tej największej, bo nie mogli (podobno) jej zrobić. Jakaś taka.... są lepsze, ale do zapchania w sam raz. Mam nadzieje że się poprawią.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Wogóle nie jadłem,ale odradzam.Spróbujcie zamówić około 20g,życzę powodzenia.
Było do trzech razy sztuka i mówię im nara!

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wojtasek pisze:Było do trzech razy sztuka i mówię im nara!
A ja się nieustannie dziwię, że nie ma w domu mąki, wody, drożdży (nawet w proszku) i oliwy. Do tego odrobina sera, nawet ketchupu, jakieś salami czy inna wędlina... i zaczynamy eksperymentować...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Ja muszę pochwalić może nie mistrzostwo świata ale ta największa pizza robi robotę 4 osoby spokojnie się najedzą za te średnio 30 złotych a w kryzysie o to chodzi ;) .


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Naprawili już piec?
Bo z własnego doświadczenia oraz z opinii znajomych wiem, że:
- dają niedopieczoną zakalcową pizzę
- dają tyle składników co kot napłakał.


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Jadł ktoś w Nudelku burgery? Smaczne są?
Mięsko dają wołowe czy mrożona sieczkarnia podejrzanego pochodzenia?

Awatar użytkownika

kwaciu
Prytan
Posty: 145
Rejestracja: 14-03-2011, 14:28
Lokalizacja: exMrówkowiec

Post autor: kwaciu »

Jak chcesz porządnego hamszczaka, to kup sobie wołowinę, bułę i resztę wkładu i rób sam. W barach to zawsze jakaś pozamiatana i pomielona rzeźnia jest.


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

kwaciu, wiem, często tak robię, ogólnie bardzo rzadko jadam w tego typu knajpach, tylko w pracy sobie nie zrobię a czasami przyjdzie smak na grillowaną wołowinę w bułce :)

ODPOWIEDZ