Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: sajdak »

Żarówki w marketach to najdroższy towar w mieście - za wyjątkiem promocji (kilka razy do roku) - a castorama to już w ogóle mistrzowie - raz widziałem energooszczędne osrama - w cenie 3 x wyższej niż zakup (mój)
...


Mixxxser44
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 31-10-2014, 15:48
Lokalizacja: okolice Tarnowa

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Mixxxser44 »

26 Listopada otwiera się Martes Sport. Będzie to drugi salon w Tarnowie a z tego wiadomo także na Słonecznej są plany budowy tego sklepu. W Tarnovii wiosną 2016 pojawi się także Sinsay. Powiększony zostanie także Reserved i RTV Euro Agd. Jak wiadomo będzie też w przyszłym roku kino.

http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... i-Tarnovia

Galeria jak widaćdalej walczy o przetrwanie, może nastaną nieco lepsze czasy dla tego obiektu, szkoda że otwierają się tam marki znane z Gemini, bo nowych klientów im to nie przyciągnie. Swoją drogą jak będzie kino to aż prosi się o dobry fast-food typu Mc Donald's czy SUBWAY



wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: wadas »

Kirk pisze:
Beny pisze:Lokalizacja Tarnovii jest fatalna, uwazam ze taka galeria powinna byc w miejscu Owintaru, ta galeria jest prawie na koncu miasta, duzej liczbie ludzi po prostu sie nie chce jezdzic na takie odludzia.
Czy ja wiem czy aż tak fatalna? Zdecydowana większość i tak jedzie do galerii samochodem, więc np. mieszkańcowi centrum wszystko jedno czy autem ma jechać do jednej czy do drugiej galerii (mam na myśli tylko kwestię dojazdu - nie ofertę). Dla mieszkańców osiedli położonych na wschodzie miasta Gemini ma dobrą lokalizację, analogicznie dla mieszkańców np. Mościc czy os. Koszyckiego Tarnovia też ma równie dobrą. Natomiast co do liczby klientów to uważam, że sąsiedztwo marketu budowlanego w dużym stopniu ich przyciąga, z tym, że Tarnovia raczej nie jest przystosowana do otwarcia jakiegoś OBI, Praktikera czy Leroya albo jakiejś pseudo Ikei ;). Mnie, jako mieszkańcowi Mościc brakowało właśnie obecności marketu budowlanego w pobliżu, a Mrówka do niedawna była tylko namiastką i dobrze, że się rozbudowała, bo asortymentem i ceną są w stanie konkurować z Castoramą, Nomi czy Majstrem.
Dla mnie jest fatalna, może dlatego jeszcze nie byłem w Tarnovii ;) Jednak bezpośrednie sąsiedztwo 3 wielkich osiedli, a w pobliżu jeszcze Zielone czy Grabówka robi ruch w Gemini.


Klipa201
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 21-07-2012, 10:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Klipa201 »

Goscinny pisze:Gdzie oni tam na Słonecznej chcą wcisnąć spory sklep?
Może chodzi o ten teren między Zenitem a Extreme Fitness . Tam gdzie stoją te "budki" z ciuchami .


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Wojtasek »

Goscinny pisze:Gdzie oni tam na Słonecznej chcą wcisnąć spory sklep?
Może coś postawia w tych chaszczach między Orkana,a Jana Pawła?
Teren duży i zaniedbany od lat.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: wejss »

Martes w Tarnovi będzie już trzecim sklepem w Tarnowie ponieważ właśnie otworzył się drugi obok Kauflandu. Prawdopodobnie to właśnie chodzi o tą lokalizację a nie ul. Soneczną.


Beny
Archont
Posty: 506
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Beny »

Zamiast Martes wolalbym Decatlona, wiekszy wybor i przystepniejsze ceny, a nie kolejny sklep Martes bez sensu.


liceum1
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: 21-01-2015, 19:48

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: liceum1 »

Ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego ciągle robi się ponowne otwarcia tych samych sklepów, natomiast kilka znanych sieci wciąż nie chce zainwestować w Tarnowie? Mam na myśli zarę, pull&bear, bershkę, decatlon, ikeę.


Mixxxser44
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 31-10-2014, 15:48
Lokalizacja: okolice Tarnowa

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Mixxxser44 »

Zobacz że w/w sklepy lokują swoje lokale w miastach wojewódzkich. Decathlon to dwa obiekty w Krakowie i jeden tzw. Easy w Rzeszowie, Tarnów zdecydowanie odpada.


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Trishelle »

To co piszesz nie jest prawda. Wystarczy wejść na stronę tych sklepów i zobaczyć, że są w miastach niewojewódzkich. Swoją drogą już dawno zalinkowałam powyższą informacje, ale została skasowana.


kubakinia
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 03-11-2015, 08:21

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: kubakinia »

Decathlon w Tarnowie będzie w miejsce Nomi w roku 2016. (nie wiem czy na całej powierzchni).
Syn znajomego pracuje w Decathlonie w Rzeszowie i dostał propozycję objęcia stanowiska Kierownika Decathlonu w Tarnowie (ma być 3 kierowników).


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Wojtasek »

kubakinia pisze:Decathlon w Tarnowie będzie w miejsce Nomi w roku 2016. (nie wiem czy na całej powierzchni).
Syn znajomego pracuje w Decathlonie w Rzeszowie i dostał propozycję objęcia stanowiska Kierownika Decathlonu w Tarnowie (ma być 3 kierowników).
Co mi się nie wydaje.
W miejsce Nomi ma wejść podobno inny budowlany,BicoMarche.


Ricardo
Archont
Posty: 645
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Ricardo »

Wojtasek pisze:
kubakinia pisze:Decathlon w Tarnowie będzie w miejsce Nomi w roku 2016. (nie wiem czy na całej powierzchni).
Syn znajomego pracuje w Decathlonie w Rzeszowie i dostał propozycję objęcia stanowiska Kierownika Decathlonu w Tarnowie (ma być 3 kierowników).
Co mi się nie wydaje.
W miejsce Nomi ma wejść podobno inny budowlany,BicoMarche.
Też słyszałem o BricoMarche choć nic nie można wykluczyć, bo lokalizacja pod market budowlany taka sobie (Majster po drugiej stronie ulicy i Castorama 400 metrów dalej)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: LordRuthwen »

Ja bym się tam z Decathlonu cieszył...

ODPOWIEDZ