Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

liceum1
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: 21-01-2015, 19:48

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: liceum1 »

Podstawowym problemem galerii tarnovia jest brak jakiejkolwiek atmosfery i własnej, charakterystycznej stylistyki. Nie czuję się tam dobrze, jest jakoś smutno i prowincjonalnie. W dodatku galeria jest fatalnie zaprojektowana - jestem tam kilkanaście razy w roku i jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym wiedział, w którą stronę pójść, żeby trasa do konkretnego sklepu była jak najkrótsza... kompletny chaos.

Co do kina - winne nie są żadne pieniądze, ale MENTALNOŚĆ mieszkańców Tarnowa i okolic, którym na płytki i tynki pieniędzy nie szkoda, ale do kina nie pójdą.

Poza tym - skąd wzięliście takie kwoty jak 50 złotych za bilet do kina?! Bilet normalny do IMAXu w Krakowie kosztuje jakieś 30 złotych, a jest to najdroższa sala cinema city, które stoi o klasę wyżej od wymienianego tutaj multikina.

Czy Tarnów jest biedny na tle innych miast tej wielkości? Weźmy do porównania Legnicę, "Polska A", region wydobycia miedzi. Dochody budżetu: 432 miliony, dochody Tarnowa: 564 miliony.


murks
Prytan
Posty: 214
Rejestracja: 03-02-2016, 21:42

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: murks »

Piszemy, że 40-50/ osobę bo z popkornem i napojem to zawsze tak wyjdzie pomimo, że bilet jest tańszy.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: wejss »

murks pisze:Piszemy, że 40-50/ osobę bo z popkornem i napojem to zawsze tak wyjdzie pomimo, że bilet jest tańszy.
Jeżeli w Marzeniu bilet kosztuje 18 zł + popcorn 5 zł no to wolny rynek szybko zweryfikuje te nowe kina z biletami po 50 zł. Nikt kto lokuje swój biznes w jakimś mieście nie robi tego na srał chu... To jest wszystko przemyślane i przeliczone. Więc założę się, że bilety będą w cenie tych z Marzenia lub Millenium lub tańsze.


murks
Prytan
Posty: 214
Rejestracja: 03-02-2016, 21:42

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: murks »

Jeżeli ktoś inwestuje wiele milionów w budowę kina i ma codziennie wiele tytułów nowości/premier to nie może sprzedawać biletów tak tanio. Przecież to jasne. Pewnie dlatego mamy w Tarnowie od lat 3 Multikina. :mrgreen: :lol: :mrgreen:


mefisto101
Prytan
Posty: 211
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: mefisto101 »

mefisto101 pisze:
murks pisze:Jeżeli ktoś inwestuje wiele milionów w budowę kina i ma codziennie wiele tytułów nowości/premier to nie może sprzedawać biletów tak tanio. Przecież to jasne. Pewnie dlatego mamy w Tarnowie od lat 3 Multikina. :mrgreen: :lol: :mrgreen:

wystarczy dwa kliknięcia aby sprawdzić ceny biletów a nie pisać głupot
Ceny biletów są od 15 do 28 zł
nie ma przymusu i nie trzeba kupować popcorn jak ktoś nie ma pieniędzy czy ochoty
http://www.helios.pl/2,Gdansk/Cennik/" onclick="window.open(this.href);return false;


murks
Prytan
Posty: 214
Rejestracja: 03-02-2016, 21:42

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: murks »

W Marzeniu są bilety po 18 zł i tłumów nie widzę. Jak będzie 30 zł to będzie słabiutko... Nie oszukujcie się.


klasyfikacja
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-06-2010, 14:33

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: klasyfikacja »

murks pisze:W Marzeniu są bilety po 18 zł i tłumów nie widzę. Jak będzie 30 zł to będzie słabiutko... Nie oszukujcie się.
A z czym ty masz człowieku problem. Nie będzie ludzi to będzie pusto i padną. Rozwodzisz się nad problemem którego nie ma. Jakoś w krakowskich kinach puste sale nikomu nie przeszkadzają i kina są.


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Trishelle »

Olejcie już go. Na prawdę ludziom, którym wszystko nie odpowiada nie zmienicie nastawienia. Czasem też słyszę, że w Tarnowie nic się nie dzieje, a jak się dzieje, to ktoś niepotrzebnie inwestuje, bo nic się nic dzieje i jest głupi. Zawsze dla kogoś będzie wszędzie lepiej niż u siebie.

Jak na nasz kraj mamy niskie bezrobocie, a ile ludzi mówi że pracy nie ma? Nie mamy dużej zapaści demograficznej, a ile mówi, że miasto się dramatycznie wyludnia?


mefisto101
Prytan
Posty: 211
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: mefisto101 »

..............................

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: gushman »

liceum1 pisze:W dodatku galeria jest fatalnie zaprojektowana - jestem tam kilkanaście razy w roku i jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym wiedział, w którą stronę pójść, żeby trasa do konkretnego sklepu była jak najkrótsza... kompletny chaos.
Jeżeli w galerii, w której masz 2 opcje: w prawo i w lewo Ty się gubisz, to zapewniam Cię, że to nie galeria ma problem. :) Zalecam też rozwagę przy wybieraniu się do Bonarki, bo możesz z niej po prostu nigdy nie wyjść. :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


liceum1
Obywatel
Posty: 21
Rejestracja: 21-01-2015, 19:48

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: liceum1 »

No właśnie nie, Bonarka, galeria krakowska, M1, plaza, gemini - wszystkie mają ten sam, prosty układ, natomiast tarnovia jest zupełnie inna. Spójrz sobie na plan galerii i znajdź w tym sens.

http://www.galeria-tarnovia.com/sklepy/mapa" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: karamba »

No akurat Bonarka nie ma takiego prostego układu podobnie jak Silesia City Center w Katowicach i można się w nich nieco pogubić jak ktoś pierwszy raz tam zaglądnie. A Tarnovia jest po prostu zbyt mała żeby się nawet na chwilę zagubić ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: gushman »

Wybacz, ale żeby gubić się w centrum, które ma 2 skrzyżowania i praktycznie 1 poziom, a jednocześnie uznawać, że to: http://www.bonarkacitycenter.pl/sklepy/plan-centrum" onclick="window.open(this.href);return false; jest prostsze, to trzeba chyba... w Gemini pracować. :)

PS Nigdy nie wybieraj się do Blue City. Powtarzam: NIGDY. NIE. WYBIERAJ. SIĘ. DO. BLUE. CITY! :)

Zresztą, o czym ja mówię. Galeria Dębicka jawi się jako labirynt nie do przejścia wobec GT. :P
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: ad2222 »

@gushman: ale w BC przynajmniej można spędzić pół życia, nie wychodząc - materace, śpiwory, mebelki, ba, nawet przychodnia jest! Nic, tylko się gubić.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: defekator »

A ja się trochę z nim zgodzę. Co prawda zgubić się jest w Tarnovii ciężko ale wychodząc z jakiegoś sklepu czasem tracę tam orientację i mam chwilowy problem z określeniem w którą stronę najkrótsza droga tam gdzie chciałem iść. A określenie właściwego zejścia na parking, tam gdzie zostawiłem auto graniczy dla mnie z cudem. Natomiast w innych dużo większych i bardziej "skomplikowanych" galeriach nie miałem nigdy tego problemu bo rozkłady miały jakoś bardziej intuicyjne.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ