Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Galeria jeszcze nie stoi, a mnie już wczoraj w autobusie "napadły" galerianki.
Pierwszym zdaniem jakie z ich ust padło, zaraz po tym jak się dość nachalnie zaczęły koło mnie wiercić było: "ciekawe kiedy tą Galerię otworzą".

Z przymrużeniem oka oczywiście, ale coś w tym jest ; )


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Bez przymrużenia oka będą łazić na wagary. Wystarczy jechać do galerii krakowskiej powiedzmy w czwartek około 11-12. Skąd tam tyle dzieciarni ??
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

najlepszy czas na zakupy w Galerii Krakowskiej to godziny 9-11, potem zaczyna się koszmar. Podobnie będzie w Tarnowie, niestety...


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Troszkę optymizmu tarnowianko :-) . Mam tylko nadzieje że w środku będzie ładnie, nawiasem sądecka jest ładna i ma szkło, a nasza nie, nie wiem czemu.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Bo szkła używa się do czego innego :D


swc
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 01-11-2009, 23:16

Post autor: swc »

Czy ktoś może potwierdzić dane ze Galerie Tarnovia otworzą dopiero na 24 grudnia??Toż to jakaś masakra będzie.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Szkło jest ciekawe jako materiał budowlany, nowoczesne energooszczędne (przynajmniej dla budynku) tylko zapewne nie tanie, ale z klasą. Przy odrobinie wyobraźni można cuda z niego zrobić, no i bardzo mnie sie podoba fajne szklane "coś". Przy wjeździe do miasta ładnie by to wyglądało a nie jakiś "pustak".
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

swc, gdybyś poświęcił 5 minut na przejrzenie tego wątku wiedziałbyś kiedy będzie otwarcie. Na przyszłość polecam - najpierw czytać, potem pytać.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

imiol pisze:EMPIKU - nie będzie ale za to będzie KOLPORTER

ok; wyczytałam gdzieś, że Kolporter też ma rozmaite salony - takie zwykłe prasowe, i multimedialne (coś jak empik). Który będzie w galerii?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Kolportera też nie będzie. Wycofuje z rynku salony multimedialne.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

gushman pisze:Kolportera też nie będzie. Wycofuje z rynku salony multimedialne.
to co w zamian? nie empik, nie kolporter.... to jaka firma? a może jakaś księgarnia przynajmniej?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A tego to nie wiem. Zapewne w dniu otwarcia powierzchnia Kolporterowi przypisana zostanie pusta.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Nie wydaje mi sie żeby została pusta, raczej na otwarcie będą chcieli żeby było wszystko zapełnione a nie puste luki,kiczownie by wyglądało ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Kiczownie nie będzie. Będzie pewnie standardowo: witryny pustych stoisk będą zasłonięte/zaklejone a na nich wielki napis: "wkrótce otwarcie".
Poza tym ew. kilka pustych boksów wobec wszystkich ok. 90 to nie jest zły wynik w tych czasach. Znam galerie, które w dniu otwarcia mają zapełnione 30-40% powierzchni.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie zwalaj wine na czasy, winne sa podatki, i ludzka chciwość, nie czasy. Byłem niedawno w rzeszowie tam jest taki sklep euro, no mogę powiedzeć chyba ze w centru miasta. Kilkanaście stoisk jest do wynajęcia, prowadzący sklepy sie po prostu wyprowadzają.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ