"krewni i znajomi królika"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: kari »

Jan Kowalski pisze:Józef Rojek wraca do zarządu Grupy Azoty - dowiedział się portal Business Insider Polska. Rojek był już wiceprezesem grupy. Został odwołany ze stanowiska w maju 2018 roku.
Dziwne...

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Jak donosi Radio Kielce, Mirosław Banach, były wicestarosta tarnowski, a obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej w powiecie tarnowskim będzie prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami w Kielcach.

Nominacja dla Banacha w Kielcach odbierana jest jako polityczna. Cytowany przez rozgłośnię przewodniczący rady miasta Kamil Suchański zaznacza, że prezydent Bogdan Wenta nie przeprowadza konkursów na kluczowe stanowiska w spółkach miejskich, czy ratuszu, jak zapowiadał podczas kampanii wyborczej. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami to najnowocześniejszy tego typu zakład w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie.


Co tam mówili o Misiewiczu?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


wejss
Rhetor
Posty: 1620
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: wejss »

Jan Kowalski pisze:Jak donosi Radio Kielce, Mirosław Banach, były wicestarosta tarnowski, a obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej w powiecie tarnowskim będzie prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami w Kielcach.

Nominacja dla Banacha w Kielcach odbierana jest jako polityczna. Cytowany przez rozgłośnię przewodniczący rady miasta Kamil Suchański zaznacza, że prezydent Bogdan Wenta nie przeprowadza konkursów na kluczowe stanowiska w spółkach miejskich, czy ratuszu, jak zapowiadał podczas kampanii wyborczej. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami to najnowocześniejszy tego typu zakład w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie.


Co tam mówili o Misiewiczu?

"jedna zasada jest dla mnie święta, k.... Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k..., jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem"

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Żużlowiec Wardzała specjalistą od inwestorów, sekretarz Wyrobiec specjalista od zarządzania halą, mieszkaniec Ryglic Karasiewicz specjalistą od mieszkalnictwa, kryminalista Rajski specjalista od nowoczesnych technologii, pszczelarz Ciepiela specjalistą od ciepłownictwa, a teraz banach został specjalistą od śmieci.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

http://tarnow.net.pl/articles/s/i/26940 ... komisarzem" onclick="window.open(this.href);return false;

27-letni wojniczanin z PiS będzie rządził Niepołomicami. Premier wyznaczył go komisarzem

Krystian Zieliński ma 27 lat i jest mieszkańcem Wojnicza. Ukończył administrację publiczną w Krakowskiej Akademii im. Jana Frycza Modrzewskiego. Wcześniej pracował m.in. w telewizji internetowej Tarnowska TV oraz w Starostwie Powiatowym w Tarnowie na stanowisku specjalisty ds. współpracy z zagranicą, pozyskiwania środków pomocowych i wdrażania strategii powiatu. W ubiegłym roku z ramienia KW Prawo i Sprawiedliwość chciał zostać radnym Wojnicza. Nie udało mu się. Zdobył zaledwie 91 głosów.

Jest aktywnym strażakiem, pełnił funkcję skarbnika Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Grabno, w której aktualnie mieszka.


No i komentarz, doskonale podsumowujący:

piecowy: z opisu wynika, że facet nadaje się ;-)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: kari »

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Szerokie kompetencje i duże doświadczenie :lol: :lol:

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: dropszot »

Niektórzy gadają, że w Polsce nie ma perspektyw dla młodych ludzi.
Sami widzicie, że są! :lol: :lol:

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Wojciech Skruch został szefem Spółki Komunalnej Dorzecze Białej w Tuchowie. Do obowiązków prezesa należy kierownictwo spółką, pozyskiwanie funduszy oraz zarządzanie gospodarką odpadami.
Burmistrz Tuchowa Pani Magdalena Marszałek: Konkurs został przeprowadzony. Wzięło w nim udział łącznie 6 osób. Dwie zostały dopuszczone do rozmów. W tych rozmowach Pan Wojciech Skruch dostał największą liczbę punktów, czyli około 50. Jego kontrkandydat miał ich około 10.
Wojciech Skruch kandydował w ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych. Nie zdobył jednak mandatu poselskiego.

Nie damy zginąć nikomu.... :mrgreen:

Małe bio: http://tarnow.pis.org.pl/zarzad-okregu/wojciech-skruch/" onclick="window.open(this.href);return false; Wydaje się , że legitka partyjna to jedynie bonus, a nie jedyny walor. To już coś :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Goscinny »

Na "Baniowym Tarnowie" własnie przeczytałem, że do nagrody "Osobowość Roku 2019" został nominowany Robert Wardzała.
Ok, ktoś nominowany być musi, ale... nominacja jest m.in. za "działania na rzecz pozyskania nowych inwestorów".

Kurtyna.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Tam chyba możesz zgłosić każdego, jeśli tylko potrafisz to w jakikolwiek sposób uzasadnić. Może by tak na jaja Ciepielę zgłosić za wybitne osiągnięcia w temacie terminowości inwestycji miejskich.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11626
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: defekator »

Lepiej nie bo jeszcze by wygrał.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

W tym konkursie kiedyś Wardzała został najpopularniejszym posłem regionu :) tak, że ten...
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: dropszot »

Ja bym na Pana Prezydenta Gospodarza Miasta Tarnowa Romana Ciepielę z ogromną chęcią oddał głos. Całą rodzinę bym namówił do głosowania.
To jest złoty człowiek, który w naszym mieście rozwija inwestycje na historyczną skalę.

I proszę nie robić sobie żartów z Roberta Wardzały, bo to też jest złoty człowiek. Człowiek o znanych kompetencjach, związany z biznesem.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3787
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Cubaza »

Jan Kowalski pisze:Tam chyba możesz zgłosić każdego, jeśli tylko potrafisz to w jakikolwiek sposób uzasadnić. Może by tak na jaja Ciepielę zgłosić za wybitne osiągnięcia w temacie terminowości inwestycji miejskich.
Jakby wygrał w tym konkursie to powinni mu opóźnić odebranie nagrody. Tak żeby wiedział jak to wygląda.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

ALE JAJA. Niestety tak to wygląda w tym kraju. ŻENADA !!!!!


Kandydaci na prezesa spółki komunalnej w Tuchowie zarzucają burmistrz wprowadzanie opinii publicznej w błąd.
Przekonują, że to trzech, a nie dwóch kandydatów zostało dopuszczonych do rozmów w konkursie na prezesa komunalnego przedsiębiorstwa – Dorzecze Białej.

– Uczestniczyłem w konkursie i było nas trzech – mówi Maciej Sajdak.

– Pani burmistrz wypowiada się w tej sprawie na antenie radia, że do rozmowy kwalifikacyjnej zostały dopuszczone 2 osoby, że jedna uzyskała 50 pkt., druga 10, a nic nie ma o koledze, który również czekał z nami i również wszedł na rozmowę. Nie wiem, dlaczego pani burmistrz wprowadza opinię publiczną w błąd. Druga sprawa, że przed wejściem na rozmowę kwalifikacyjną, dowiedziałem się, że zapadł wyrok przeciw spółce – o tym, że jedna z osób, która pełniła funkcję członka rady nadzorczej, została powołana niezgodnie z przepisami.

Andrzej Maczuga, trzeci kandydat, również potwierdza, że zrezygnował tylko z prezentacji, ale w rozmowach brał udział.

Przystąpiłem do konkursu, gdzie wiedzieliśmy z góry, kto zwycięży. Było nas trzech, też spełniłem wymogi formalne. Wszedłem na rozmowę, tylko stwierdziłem państwu, że nie ma sensu zajmować komisji czasu, gdy wiemy, że konkurs jest i tak z góry przegrany. Wszedłem i oświadczyłem więc, że nie będę brał udziału w rozmowach, bo nie ma sensu prezentować się w zaistniałej sytuacji.

http://www.rdn.pl/news/kandydaci-prezes ... cznej-blad" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 09-01-2020, 12:55 przez Mr Greenback, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ