Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Przepraszam, źle się wyraziłem. Oczywiście masz rację. Jak zawsze.

PS :)

PPS Mam nadzieję, że pozostali użytkownicy forum zrozumieli, że pod pojęciem "czasy" kryje się obecna sytuacja makro i mikroekonomiczna.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

PPPS doskonale wiem o co Ci chodzi, tylko czemu tak pokrętnie to piszesz ?? Jaki masz w tym cel ?? Ja chciałbym żebyś sie otworzył i nie skrywał w zakamarkach swojej nicości prawdziwego JA.

:mrgreen:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Miałem na celu ukrycie, że jest kryzys. Ale Ty mi nie dałeś i się rypsło. :) Teraz przeze mnie i przez Ciebie ludzie zaczną tracić prace, oszczędności i kto jeszcze wie co. Widzisz co narobiliśmy? :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

A trix jak zawsze ponarzeka :D i wyrazi swoje mądrości :D


hdmaniak
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 02-11-2009, 20:38

Post autor: hdmaniak »

No musze powiedziec ze nawet ładnie to wyglada wewnatrz . Choc niestety niemogłem pozwiedzac w całosci galerii tylko widziałem czesc przez szyby to i tak widac ze jest ładnie wykonczona :) .Byc moze jutro zobacze wiecej .Ale jak narazie nie ma wstepu na galerie, wiec moge jedynie ogladac ją z czesci sklepu BOMI. Jakbede miał czas to moze zrobie kilka fotek.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

gushman pisze:Miałem na celu ukrycie, że jest kryzys.
Jaki znowu kryzys ?? W kieszeni chyba.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Wybaczcie mi , ale napisze całkiem nie na temat bo pytanie do Trix-a powiedz mi człowieku po co piszesz czasem takie p****** ^^ ?


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Nabija sobie ilość postów :-)

O tak jak ja w tej chwili na ten przykład mam już jeden post więcej. Kiedyś to się nazywało trollowanie :):)

Ps. Żeby nie było tak do końca nie na temat to powiem, że w Galerii Tarnovia będą także tarnowscy przedsiębiorcy np. Sklep Sportowy Raj Sport !!! Ten sam co na Staszica w Alfie :) Najlepszy chyba sklep sportowy w Tarnowie.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Może by mu tak odciąć kabelek od neta :D wie ktoś gdzie on mieszka ? Już się pofatyguje :P A wracając do galerii wiecie gdzie można składać podania o prace do BOMI ? pytam z ciekawości ;) (znajomy szuka)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

informacje o naborze do BOMI były dostępne jakiś czas temu w urzędzie pracy.... I chętnych było zdecydowanie więcej niż miejsc.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jakub Kwaśny pisze:Ten sam co na Staszica w Alfie :) Najlepszy chyba sklep sportowy w Tarnowie.
To fatalnie, żeby sie dopiąć do tematu, to powiem że mają tam strasznie wysokie ceny. Liczyłem na to że pojawi sie ktoś inny, i będzie można zakupić coś w normalnych cenach, a nie znowu jechać do krakowa :-( .
Husiek pisze:Wybaczcie mi , ale napisze całkiem nie na temat bo pytanie do Trix-a powiedz mi człowieku po co piszesz czasem takie p****** ^^ ?
Odpisuje na temat, dzięki temu dyskusja sie rozrasta. Jest to młode forum więc trochę ruchu sie przyda :-P.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Młody to raczej jesteś Ty :p forum może w innej wersji,ale to nadal forum Tarnowa więc nie takie młode :)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Husiek pisze:Może by mu tak odciąć kabelek od neta :D wie ktoś gdzie on mieszka ? Już się pofatyguje :P A wracając do galerii wiecie gdzie można składać podania o prace do BOMI ? pytam z ciekawości ;) (znajomy szuka)

http://www.up.tarnow.pl/index.html?grp=5
kilka ostatnich ofert w tabelce dotyczy pracy właśnie w Galerii Tarnovia...


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

UP był śledzony na bieżąco wiec nic nowego ;) a dwa ten ktoś nie jest zarejestrowany ;) ale dzięki za chęci :)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

BOMI, jak i pewnie inne firmy (np. Douglas) zamieszczały też ogłoszenia na swoich stronach internetowych; BOMI szuka teraz ludzi do pracy w Warszawie, Olsztynie..

ODPOWIEDZ