Dzisiejsza awaria w ZETO

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: krzychu »

tak czytaja

50 kB/s
LA ARTE


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: krzychu »

Nie mam internetu na 25lecia
LA ARTE

Awatar użytkownika

AnT
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2015, 20:22

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: AnT »

Oj niema na 25 .
Jakaś paranoja od paru lat bez problemu .
Ostatnio za dużo awari.
Do tego kiedyś serwis działał teraz to cisza na telefonach lub tylko ze pracujemy od do .

Awatar użytkownika

AnT
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2015, 20:22

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: AnT »

Zeto połączylo sie z Zicom?

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: LordRuthwen »

Nie połączyło się, Zicom kupił Zeto :P

Awatar użytkownika

AnT
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2015, 20:22

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: AnT »

Dawno kupili ?
To może dla tego tak ostanio to dziwnie chodzi ?

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: LordRuthwen »

Tak z rok temu mniej więcej. Z tego co wiem ostatni pracownik działu technicznego dawnego ZETO zwolnił się pół roku temu, zostali instalatorzy i dziewczyny z boku.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: MST wónraT »

i dlatego:

https://tele.zetosa.com.pl/index.php

Wystąpił błąd bazy danych.
Error Number:

server closed the connection unexpectedly This probably means the server terminated abnormally before or while processing the request.

INSERT INTO "ci_sessions" ("session_id", "ip_address", "user_agent", "last_activity") VALUES ('199418de1c9161797744bc5608a501d7', ' ', 'Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebK', 1587935363)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 326


tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: tarnowianin1330 »

Dwukrotnie dostałem e-mail z ZETO.Podpowie ktoś, gdzie to się zmienia, bo nie mogę znaleźć ?
Szanowny Kliencie



W związku z planowaną w najbliższym czasie modernizacją infrastruktury sieciowej, zapewniającej dostęp do Internetu, istnieje konieczność zmiany konfiguracji urządzenia zainstalowanego w Pani/Pana mieszkaniu (router lub komputer, jeżeli jest bezpośrednio podłączony do naszej sieci). Zmiana polega na ustawieniu w konfiguracji urządzenia aby pobierało publiczny adres IP z serwera DHCP (wyłączenie statycznego adresu IP). W związku z tym mamy prośbę aby:

Dokonała Pani/Pan samodzielnie takiej zmiany, jeżeli jest taka możliwość. Po wykonanej zmianie, prosimy o odpowiedź na tego maila z informacją: KONFIGURACJA ZOSTAŁA ZMIENIONA
Jeżeli nie ma możliwości samodzielnego dokonania zmian opisanych w punkcie 1, ale zna Pani/Pan login i hasło do urządzenia (routera), prosimy o odpowiedź na tego maila z informacją: ZNAM LOGIN/HASŁO, KONFIGURACJA BEZ ZMIAN. oraz o podanie w mailu telefonu kontaktowego. Po otrzymaniu takiej informacji zadzwonimy i spróbujemy pomóc zdalnie w rekonfiguracji urządzenia.
Jeżeli login i hasło do urządzenia nie są znane, prosimy o odpowiedź na tego maila z informacją: BRAK DANYCH LOGOWANIA oraz o podanie w mailu telefonu kontaktowego. Po otrzymaniu takiej informacji zadzwonimy i spróbujemy zresetować urządzenie i zdalnie go skonfigurować. Jeżeli taka operacja nie zakończy się sukcesem, nasi technicy podjadą do Pani/Pana mieszkania i dokonają zmiany konfiguracji urządzenia.
Istnieje również możliwość rekonfiguracji takiego urządzenia w serwisie internetowym ZETO S.A. W tym celu należy przyjechać z urządzeniem do siedziby ZETO przy ul. Przemysłowej 6 w Tarnowie. Technicy, na poczekaniu, nieodpłatnie dokonają stosownej zmiany konfiguracji sprzętu. W takim przypadku prosimy o odpowiedź na tego maila z informacją: PODJADĘ DO SERWISU.


Wspomniana zmiana konfiguracji MUSI być wykonana, dla zapewnienia dalszego poprawnego korzystania z dostępu do Internetu.



Z góry dziękujemy za odpowiedź na tego maila (z wybraniem właściwego wariantu).

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: Goscinny »

W routerze - jeśli masz, gdzieś w opcjach nazwanych "Wan", "Internet" albo coś takiego.
Albo dzwonisz i cię poprowadzą.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: MST wónraT »

ZETO S.A. The End

"W wyniku aktualizacji oprogramowania prosimy o pozostawienie włączonych dekoderów do prądu. Wykonanie restartu prądowego może spowodować uszkodzenie dekodera."

edit

Witaj ZICOM

Obrazek
Ostatnio zmieniony 31-12-2020, 18:54 przez MST wónraT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: Goscinny »

Ale, że co? Takiego maila dostałeś? Na ekranie się pojawiło? Bo nie wiem o co biega.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: MST wónraT »

Najpierw SMS o treści jak wyżej, a później skutek na ekranie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: LordRuthwen »

Ja nie miałem od nich takiej informacji. Widać chodzi o konkretne urządzenia.

Wysłane z mojej budki telefonicznej



MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Dzisiejsza awaria w ZETO

Post autor: MST wónraT »

Grzebanie dzisiaj wieczorem przy aktualizacji oprogramowania to znakomity pomysł ekipy ZICOM NEXT.

Na razie nie wiem na ile wycenić utratę obejrzenia Sylwestera Marzeń z Dwójką – Ostróda 2020 :lol:

ODPOWIEDZ