Na zakończenie Finał Ligi Kartingowej – Super Puchar

ODPOWIEDZ

Autor tematu
rafkiwi
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 08-02-2020, 20:57

Na zakończenie Finał Ligi Kartingowej – Super Puchar

Post autor: rafkiwi »

Na zakończenie Finał Ligi Kartingowej – Super Puchar wygrywa w kategorii junior Karol Król, a w kategorii senior Cezary Turek

Rozgrywki ligowe w sezonie 2021/2022 są już za nami. W dniach 26-27 kwietnia 2022 roku odbyło się już tradycyjne zakończenie i podsumowanie tegorocznych zmagań oraz Super Puchar Ligi Kartingowej w Tarnowie tradycyjnie na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.

Pomimo już bardziej luźnego charakteru rywalizacji, emocji i walki nie brakowało. Po sesjach kwalifikacyjnych wśród seniorów najszybszym był Cezary Turek, a tuż za nim uplasował się Michał Durak oraz na trzecim miejscu Bartosz Wilk. Natomiast wśród juniorów najszybszym w kwalifikacjach był Karol Król, a tuż za nim uplasował się Michał Durak oraz na trzecim miejscu Szymon Kusior. Później tradycyjnie przyszedł czas na biegi finałowe, które zadecydowały o końcowej klasyfikacji Super Pucharu Ligi.

I tak na koniec całą finałową rywalizację pośród seniorów wygrywa Cezary Turek, natomiast drugą pozycje uzyskuje Bartosz Babicz, a na trzeciej pozycji kończy Michał Durak. Natomiast pośród juniorów wygrywa Karol Król, natomiast drugą pozycje uzyskuje Michał Durak, a na trzeciej pozycji kończy Nikodem Piątek.

Serdecznie gratulujemy wspaniałej sportowej rywalizacji!
Załączniki
Zakończenie ligi 2021 senior puchar.jpg
Zakończenie ligi 2021 senior puchar.jpg (484.13 KiB) Przejrzano 1520 razy
Zakończenie ligi 2021 junior puchar.jpg
Zakończenie ligi 2021 junior puchar.jpg (489.61 KiB) Przejrzano 1520 razy

ODPOWIEDZ