Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

zicc, nie, nie - ja się pytam co to za twór "re-wynajem". Ani to po polsku ani po angielsku.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Centro z tego co widzę to jakieś buty... Szału nie ma.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A co to jest to Pepco? Pierwsze słyszę.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

ad2222, pozwól, że zrobię to za Ciebie:
http://lmgtfy.com/?q=pepco
Taki sam sklep jest teraz w Zenicie. Można iść sobie i popatrzeć co tam jest i w jakich cenach.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 742
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

A czy ktoś może mi powiedzieć czy pepco w galerii w końcu otworzyli? Bo jak byłam ostatnio, to tylko same reklamy były, a sklepu niet.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Stradie pisze: "swoje sklepy w Galerii Tarnovia otworzą niebawem Pepco i Centro. Oferta handlowa obu sklepów będzie dostępna jeszcze przed końcem wakacji."



Czyli trzeba poczekać.
Ale szału nie ma ;)

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

Byłem dziś, Pepco powiesiło tylko szyld.
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 742
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Ja się dlatego tak głupio pytam, bo pełno reklam, które prowadzą na poziom +1, a sklepu nie ma. Za pierwszym razem były już półki poustawiane, szyld, itp. Jakiś tydzień później półki zniknęły, a witryna była papierem oblepiona.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: MST wónraT »

Mój Tarnów.

To chyba miało być tutaj.
zicc pisze: Nie wiem czy byliście ostatnio w Tarnovii. Ta galeria już praktycznie umarła. Cała góra jest już pusta z wyjątkiem sklepów Pepco i Centro. Na dole sporo lokali albo zamkniętych z wygaszonym światłem wewnątrz albo już zasłoniętych banerami reklamowymi. Na dole na korytarzach ok. godz. 18 snujących się tam ludzi można by policzyć na palcach. Jak widać Tarnów jest za mały na dwie galerie. Nie wiem co musi zrobić teraz właściciel Tarnovii ale jakoś nie widzę przyszłości tej galerii w jasnych barwach, a pewnie kwestią czasu jak ewakuują się stamtąd do Gemini marki takie jak HM, Carry czy New Yorker...
Trishelle pisze: To nie kwestia liczby CH. Galeria Tarnovia od początku była kiepsko zarządzana i mocno kulała przez kiepską komunikacje, słabo dobranych najemców wielu branż itd. TK Development jest dosyć słaby. W Nowym Sączu też jego inwestycja jest klapą. W wielu innych miastach również. To wszystko przez podejście, że jak nie ma konkurencji, to musi się udać. No niestety. Nie musi. Gemini jest dobrze skomunikowane i ma to co GT nie mialo. Wielobranzowe hipermarkety, dobry foodcourt. Rozbudowa tylko dobije GT, chyba że ktoś coś w końcu wymyśli.
To jeszcze nie upadek.

Colliers International zajmie się komercjalizacją powierzchni handlowej zlokalizowanej w centrum handlowym Galeria Tarnovia.


________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


Beny
Archont
Posty: 515
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Beny »

Lokalizacja Tarnovii jest fatalna, uwazam ze taka galeria powinna byc w miejscu Owintaru, ta galeria jest prawie na koncu miasta, duzej liczbie ludzi po prostu sie nie chce jezdzic na takie odludzia.


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Trishelle »

Chyba ktoś poczuł oddech konkurencji i perspektywę rozbudowy Gemini.

http://www.galeria-tarnovia.com/zmieniamy-sie

W końcu nowa strona internetowa, korzystniejsze logo centrum i jakaś perspektywa zmian.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Jan Kowalski »

To logo to zmienione tak na słowo honoru.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Kirk »

Beny pisze:Lokalizacja Tarnovii jest fatalna, uwazam ze taka galeria powinna byc w miejscu Owintaru, ta galeria jest prawie na koncu miasta, duzej liczbie ludzi po prostu sie nie chce jezdzic na takie odludzia.
Czy ja wiem czy aż tak fatalna? Zdecydowana większość i tak jedzie do galerii samochodem, więc np. mieszkańcowi centrum wszystko jedno czy autem ma jechać do jednej czy do drugiej galerii (mam na myśli tylko kwestię dojazdu - nie ofertę). Dla mieszkańców osiedli położonych na wschodzie miasta Gemini ma dobrą lokalizację, analogicznie dla mieszkańców np. Mościc czy os. Koszyckiego Tarnovia też ma równie dobrą. Natomiast co do liczby klientów to uważam, że sąsiedztwo marketu budowlanego w dużym stopniu ich przyciąga, z tym, że Tarnovia raczej nie jest przystosowana do otwarcia jakiegoś OBI, Praktikera czy Leroya albo jakiejś pseudo Ikei ;). Mnie, jako mieszkańcowi Mościc brakowało właśnie obecności marketu budowlanego w pobliżu, a Mrówka do niedawna była tylko namiastką i dobrze, że się rozbudowała, bo asortymentem i ceną są w stanie konkurować z Castoramą, Nomi czy Majstrem.


wejss
Rhetor
Posty: 1625
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: wejss »

Kirk pisze:
Beny pisze:Lokalizacja Tarnovii jest fatalna, uwazam ze taka galeria powinna byc w miejscu Owintaru, ta galeria jest prawie na koncu miasta, duzej liczbie ludzi po prostu sie nie chce jezdzic na takie odludzia.
Czy ja wiem czy aż tak fatalna? Zdecydowana większość i tak jedzie do galerii samochodem, więc np. mieszkańcowi centrum wszystko jedno czy autem ma jechać do jednej czy do drugiej galerii (mam na myśli tylko kwestię dojazdu - nie ofertę). Dla mieszkańców osiedli położonych na wschodzie miasta Gemini ma dobrą lokalizację, analogicznie dla mieszkańców np. Mościc czy os. Koszyckiego Tarnovia też ma równie dobrą. Natomiast co do liczby klientów to uważam, że sąsiedztwo marketu budowlanego w dużym stopniu ich przyciąga, z tym, że Tarnovia raczej nie jest przystosowana do otwarcia jakiegoś OBI, Praktikera czy Leroya albo jakiejś pseudo Ikei ;). Mnie, jako mieszkańcowi Mościc brakowało właśnie obecności marketu budowlanego w pobliżu, a Mrówka do niedawna była tylko namiastką i dobrze, że się rozbudowała, bo asortymentem i ceną są w stanie konkurować z Castoramą, Nomi czy Majstrem.

Mrówka w szczególności może powalczyć z Castoramą. Ostatnio byłem po żarówkę. W Castoramie 29,99, a ta sama żarówka w Megaelu na Mościckiego 9,90


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Kirk »

W marketach budowlanych jestem dość często i już zdarzyło mi się nie raz przekonać, że Castorama ma dość wysokie ceny, jedynym jej plusem jest to że ma ciut szerszy asortyment niż pozostałe markety, no ale dobra to wątek o galerii. :)

ODPOWIEDZ