Nowa rekrutacja na treningi w sekcji kartingowej dla dziewcząt i chłopców

ODPOWIEDZ

Autor tematu
rafkiwi
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 08-02-2020, 20:57

Nowa rekrutacja na treningi w sekcji kartingowej dla dziewcząt i chłopców

Post autor: rafkiwi »

Nowa rekrutacja na treningi w sekcji kartingowej dla dziewcząt i chłopców

Nasze zaproszenie na treningi dla dzieci i młodzieży poparte jest fachowym wykształceniem, doświadczeniem oraz wieloletnią praktyką osób prowadzących zajęcia, jak i także odpowiednimi uprawnieniami i licencjami w zakresie nauczania sportu kartingowego na każdym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy na szkolenia i treningi w sekcji kartingowej. Super nauka i doskonalenie właściwej techniki jazdy już od 6-go roku życia.

Trwa nabór dziewcząt oraz chłopców z roczników 2016, 2015, 2014, 2013 i starszych w wieku szkolnym do sekcji kartingowej, która jest idealną propozycją na rozwijanie swoich pasji i marzeń. Zajęcia trwają cały rok.
Przyszedł czas na szukanie nowych talentów, przyszedł czas na nowych Mistrzów.

Zapraszamy już na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 do Akademii Młodych Kierowców PZM w sekcji kartingowej.

Jeżeli interesuje Cię motoryzacja i chciałbyś zacząć swoją przygodę z sportem kartingowym, ale nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami! Sekcja kartingowa klubu TTSK K-TEAM TARNÓW w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów zaprasza na naukę jazdy i treningi oraz szkolenia.

Jeśli kochasz sporty motorowe i towarzyszące im emocje, a zapach benzyny i ryk silników przyprawia Cię w gęsią skórkę trafiłeś / trafiłaś idealnie! Świat sportu kartingowego nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic dzięki nam! Nauka i doskonalenie jazdy dla dzieci już od 6-go roku życia i młodzieży szkolnej! Wyróżniamy się innowacyjnym i sprawdzonym programem szkolenia, bezpiecznym atestowanym sprzętem, profesjonalną obsługą oraz zespołem najwyższej klasy specjalistów z licencjami.

Młodym ludziom stworzyliśmy jak najlepsze warunki do rozwoju i podnoszenia poziomu sportowego, by mogli osiągać najlepsze wyniki sportowe, a przy tym świetnie się bawić – nie tylko na arenie regionalnej, ale także ogólnopolskiej, czy międzynarodowej.

Program szkolenia w sekcji kartingowej został opracowany z myślą o jak najdokładniejszym i najbardziej kompleksowym przygotowaniu młodych osób do wejścia w świat profesjonalnych wyścigów. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych trenerów oraz zawodników kartingowych i wyścigowych.

Cel, który konsekwentnie realizujemy to nie tylko najwyższy poziom szkolenia dzieci i młodzieży oraz właściwe przygotowanie do startów w zawodach, ale zapewnienie najlepszych warunków do rozwoju umiejętności przyszłych kierowców wyścigowych, jak i przede wszystkim przyszłych bezpiecznych zwykłych użytkowników dróg.

Sport kartingowy jest najlepszą szkołą nauki właściwej techniki jazdy, a jednocześnie doskonałą formą wychowania młodego pokolenia przyszłych bezpiecznych kierowców. Wypracowany przez nas wysoki poziom szkolenia i doskonalenia techniki jazdy stał się najważniejszym elementem poprawy stanu bezpieczeństwa na polskich drogach.

Zapraszamy, przyjdź i rozpocznij największą przygodę swojego życia „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Szczegółowe informacje dostępne:
Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów,
ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych,
tel. 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru).
Załączniki
ulotka tor Speed Race - wer2krzywe.jpg
ulotka tor Speed Race - wer2krzywe.jpg (603.67 KiB) Przejrzano 433 razy

ODPOWIEDZ