Ale już ktoś wyżej napisał - muzea komunizmu też są potrzebne
Opłaty w TSM
-
Onlinead2222
Autor tematu - Rhetor
- Posty: 7774
- Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
- Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie
Ja od wprowadzenia się do wyprowadzki (2001-2009) zawsze płaciłem przez internet, chociaż na początku były przestrogi 'pań ze spółdzielni' (a jak nie dojdzie przelew? a Pan nie ma potwierdzenia wpłaty? - śmieszno, i straszno, bo całą książeczkę z rocznymi wpłatami też można łatwo zgubić.
Ale już ktoś wyżej napisał - muzea komunizmu też są potrzebne
Ale już ktoś wyżej napisał - muzea komunizmu też są potrzebne
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński